expand

10 tapet ze Świata Red Bulla

Zarejestruj się w programie Red Bull MOBILE Collect i rozbij pulę fantastycznych nagród! A wśród nich superenergetyczne tapety cyfrowe w stylu Red Bulla – pozwól im się zainspirować. Kto wie? Może znajdziesz tu propozycje doznań ekstremalnych lub przynajmniej niecodziennych i wyjątkowych dla siebie? Barwne zdjęcia i obrazy uzmysłowią majestat gór podczas wysokich wspinaczek czy radość surfingu wśród szalejących, błękitnych fal. Przybliżą miłe szaleństwo skatingu po miejskich przestrzeniach – pomysł dla tych, którzy cenią sobie nietuzinkowy sposób przemieszczania. Poczuj powiew wolności jaki dają dyscypliny sportowe i związane z nimi, nadzwyczajne przeżycia. Połknij bakcyla adrenaliny i daj się porwać przygodzie – to idee nie tylko dla zawodowców i „wyczynowców”, ale dla każdego. Spróbuj i dołącz do nieustraszonych miłośników Red Bulla!

Jeśli jesteś fanem akrobacji na desce po terenach z przeszkodami, skokach przez nierówności i „wariacji” na murach, schodach – mamy coś dla Ciebie. A może marzą Ci się wysokogórskie wspinaczki po niemal pionowych ścianach, kiedy w dali słychać jedynie chrzęst czekanów i szelest skrzydeł ptaków, krążących nad szczytami? Skoro tak – musisz zdobyć tapety Red Bulla. Jeżeli kochasz słońce, morze, wysokie temperatury i uwielbiasz „rozcinać” fale na surfingu – także znajdziesz tu coś ciekawego. Drobna porcja adrenaliny potrafi urozmaicić i ubarwić każdy, nawet najbardziej szary dzień.

Pozwól się natchnąć tapetom od Red Bull MOBILE Collect! Podejmuj nowe wyzwania i nadaj smak swojemu życiu. Doładuj sporą dawką energii „baterie” i wyrusz na spotkanie przygody – z przyjemnością.

Być w świecie Red Bulla i mieć z tego dodatkowe profity? Z nami wszystko jest możliwe!

Z programu Red Bull MOBILE Collect może skorzystać każdy miłośnik oryginalnych tapet i nie tylko. Wszystko, co musisz zrobić, aby zacząć zdobywać fantastyczne nagrody, to pobrać darmową apkę (z App Store lub ze sklepu Google Play) na swojego smartfona. Jeśli wolisz korzystać z przeglądarki na komputerze, zarejestruj się na www.redbullmobilecollect.pl

Program polega na zbieraniu energii - za samo zarejestrowanie się na Twoje konto spłynie jej spora dawka. Na kolejne poziomy możesz awansować dzięki takim Źródłom Energii jak doładowania i korzystanie z telefonu w sieci Red Bull MOBILE, udział w imprezach Red Bulla, aktywność na portalach społecznościowych i nie tylko. Zarejestruj się w Red Bull MOBILE Collect czym prędzej – czekają m.in. akcesoria sportowe, aplikacje i trofea oraz cała masa energetycznych wyzwań! Program umożliwia zdobycie takich nagród jak dzwonki polskich producentów i wykonawców, gadżety, spotkania z artystami i sportowcami ze świata Red Bulla. Dowiedz się więcej na www.redbullmobilecollect.pl

Niech energia będzie z Tobą!

Dołącz do nas