expand

Kod do konta premium w Spotify

Spotify to miliony utworów w jednym miejscu. To tysiące wykonawców i wszystkie gatunki. Spotify daje ci wolność, bo każdego kawałka możesz słuchać gdzie tylko chcesz. Na domowym komputerze, na imprezie przy PlayStation albo na plaży, prosto ze smartfona. Spotify to też reklamy, których musisz odsłuchać, jeśli nie wykupiłeś konta Premium.

My dajemy Ci na to sposób. Po prostu wymień energię na kod Premium i przez cały miesiąc nie martw się żadnymi ograniczeniami. Imprezy z Premium nie zepsuje spot pojawiający się zamiast najlepszego bitu. Słuchaj ulubionych utworów bez przerw na reklamę. Bez przerwy.

Słuchaj ich gdziekolwiek jesteś. Nawet podczas offroadowej wyprawy daleko poza zasięgiem sieci, bo kod Premium pozwala ci pobrać najlepsze kawałki i słuchać ich offline. Zawsze i wszędzie. Proste!

Dobra muzyka to dobre brzmienie. Wiemy, że nic nie psuje radości ze słuchania ulubionych utworów tak, jak niska jakość. Premium to rzecz dla prawdziwych audiofilów. Z nim każdy kawałek brzmi dwa razy lepiej, bo rozdzielczość dźwięku rośnie ze 160 do 320 kilobitów na sekundę.

Być w świecie Red Bulla i mieć z tego dodatkowe profity? Z nami wszystko jest możliwe!

Z programu Red Bull MOBILE Collect może skorzystać każdy miłośnik muzyki i nie tylko. Wszystko, co musisz zrobić, aby zacząć zdobywać fantastyczne nagrody, to pobrać darmową apkę (z App Store lub ze sklepu Google Play) na swojego smartfona. Jeśli wolisz korzystać z przeglądarki na komputerze, zarejestruj się na www.redbullmobilecollect.pl

Program polega na zbieraniu energii - za samo zarejestrowanie się na Twoje konto spłynie jej spora dawka. Na kolejne poziomy możesz awansować dzięki takim Źródłom Energii jak doładowania i korzystanie z telefonu w sieci Red Bull MOBILE, udział w imprezach Red Bulla, aktywność na portalach społecznościowych i nie tylko. Zarejestruj się w Red Bull MOBILE Collect czym prędzej – czekają m.in. akcesoria sportowe, aplikacje i trofea oraz cała masa energetycznych wyzwań! Program umożliwia zdobycie takich nagród jak dzwonki polskich producentów i wykonawców, gadżety, spotkania z artystami i sportowcami ze świata Red Bulla. Dowiedz się więcej na www.redbullmobilecollect.pl

Niech energia będzie z Tobą!

Dołącz do nas