expand

Shakers Klub

Shakers klub, to idealne miejsce do spędzenia szalonych weekendowych nocy, wyróżniający się na tle innych klubów muzycznych wystrojem, oraz panującą atmosferą w gronie wyjątkowego towarzystwa.

Usytuowany na pierwszym piętrze kamienicy, znajdującej się przy ulicy Szewskiej, pozwala na łatwe połączenie z komunikacją miejską, licznymi parkingami czy przyjemnym, pieszym spacerkiem.

Odświeżone, kameralne wnętrze stwarza komfortowe miejsce do relaksu, oraz tanecznych popisów.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Niepowtarzalna muzyka zmienia się co wieczór i idealnie dopasowując się do imprezy gwarantuje, że każda z nich będzie jedyną w swoim rodzaju. Nowatorskie rytmy serwowane przez wyjątkowych DJ’i, z pewnością wciągną w wir zabawy największych nieśmiałków, a o dodatkowy zawrót głowy zadba doborowe towarzystwo oraz bogaty asortyment baru.

Osoby lubiące house, funk, elektro czy lounge z pewnością spędzą swą niezapomnianą noc pełną pozytywnych wrażeń w weekendowe wieczory, a zwolennicy bardziej rockowych brzmień z pewnością nie będą chcieli opuścić lokalu w czwartki.

Dla spragnionych oderwania się od sennej niedzieli, z pewnością idealnym pomysłem będzie udział w organizowanych koncertach jazzowych na żywo.

Ponadto, atrakcję klubu stanowi darmowy dostęp do Internetu bezprzewodowego, dzięki któremu każdy może być on-line, jednocześnie bawiąc się w najlepsze.

Dla celów prywatnych klub stwarza możliwość rezerwacji całego lub jego części, a dzięki wyposażeniu w sprzęt multimedialny, umożliwia przeprowadzenie wyjątkowych prezentacji lub pokazów.

BAW SIĘ Z RED BULLEM!
Wystarczy dołączyć do programu Red Bulla, by po okazaniu Trofeum Nagrody Gwarantowanej Red Bull MOBILE Collect, wejść na wskazaną imprezę za darmo!
Takiej okazji nie można przegapić!

SHAKERS KLUB
Ul. Szewska 5, Kraków
Więcej o klubie na: www.shakers.com.pl

Dołącz do nas