expand

3 KAWAŁKI Z WYTWÓRNI RED BULL RECORDS

Zarejestruj się w najbardziej energetycznym programie świata – Red Bull MOBILE Collect i zdobywaj wraz z nim górę fantastycznych nagród! Jeśli kochasz muzykę i lubisz czasem „iść pod prąd”, także w kwestii gustów muzycznych, wytwórnia Red Bull Records to propozycja specjalnie dla Ciebie. Od lat słynie z niezależności i promowania innowacyjnych, nieszablonowych twórców. W jej „stajni” przystań znalazły grupy tej miary, co Avolnation, Five Knives, Heaven Basement, Twin Atlantic i wiele innych. Tutaj doceniono ich szczególny talent, tutaj dostali szansę na zawrotną karierę. Studio wytwórni znajduje się w Kalifornii, w Stanach Zjednoczonych. Co jeszcze wyróżnia Red Bull Records? Wolnomyślicielskim zespołom nagrywa płyty za darmo. Filozofia bezkonkurencyjnej wytwórni opiera się na jednym, podstawowym filarze – absolutnej miłości do muzyki. Muzyki, którą cechują pasja i odkrywczość.

Wsłuchaj się w porywające rytmy indierockowej grupy z Glasgow, Twin Atlantic, która początkowo jedynie otwierała koncerty innych, znanych zespołów. Inspirujące „wstępy” do grania m.in. Biffy Clyro i Smashing Pumpkins oraz urzekające publikę występy klubowe zwróciły uwagę koneserów z wytwórni. Ci zrozumieli w lot, że to muzyka, której nie można „przegapić” – wydarzenie niezwykłe! Dzięki kontraktowi z kalifornijską firmą fani szkockiego kwartetu mają szansę delektować się aż trzema albumami: „Vivarium“, „Free“ oraz „Great Divide“. Ostatnie wydawnictwo zapewniło zespołowi pierwsze miejsce na liście sprzedaży w ich ojczyźnie. Członkowie grupy to już prawdziwe gwiazdy, które koncertują w najznamienitszych salach w Wielkiej Brytanii. Droga do sławy innych zespołów przebiegała podobnie – odkąd tylko ich ścieżki skrzyżowały się z Red Bull Records.

Dołącz do miłośników nietuzinkowych dźwięków, od których nie sposób się oderwać. Niech porwie Cię muzyka i uniesie na skrzydłach fantazji. Oderwij się od szarej rzeczywistości i fruń z Red Bullem tam, gdzie królują kompozycja, akompaniament i najczystszy dźwięk.

Być w świecie Red Bulla i mieć z tego dodatkowe profity? Z nami wszystko jest możliwe!

Z programu Red Bull MOBILE Collect może skorzystać każdy miłośnik muzyki i nie tylko. Wszystko, co musisz zrobić, aby zacząć zdobywać fantastyczne nagrody, to pobrać darmową apkę (z App Store lub ze sklepu Google Play) na swojego smartfona. Jeśli wolisz korzystać z przeglądarki na komputerze, zarejestruj się na www.redbullmobilecollect.pl

Program polega na zbieraniu energii - za samo zarejestrowanie się na Twoje konto spłynie jej spora dawka. Na kolejne poziomy możesz awansować dzięki takim Źródłom Energii jak doładowania i korzystanie z telefonu w sieci Red Bull MOBILE, udział w imprezach Red Bulla, aktywność na portalach społecznościowych i nie tylko. Zarejestruj się w Red Bull MOBILE Collect czym prędzej – czekają m.in. akcesoria sportowe, aplikacje i trofea oraz cała masa energetycznych wyzwań! Program umożliwia zdobycie takich nagród jak dzwonki polskich producentów i wykonawców, gadżety, spotkania z artystami i sportowcami ze świata Red Bulla. Dowiedz się więcej na www.redbullmobilecollect.pl

Niech energia będzie z Tobą!

Dołącz do nas