expand

Softshell Infiniti Red Bull Racing

Chłód i wiatr już Cię nie zatrzymają! Poznaj kurtkę, która potrafi to, czego nie umie nawet rozgrzany do czerwoności sportowy silnik. Nasz softshell nie pozwoli ci przegrać ze złą pogodą, chroniąc przed zimnem i nawet najsilniejszymi podmuchami. Kurtka Infinity Red Bull Racing została stworzona z myślą o kierowcach Formuły 1, ale nie musisz używać jej tylko za kółkiem. Ogrzeje cię podczas jesiennej wyprawy rowerowej, na wspinaczce i wszędzie tam, gdzie potrzebujesz niezawodnej ochrony przed niepogodą.

Jak przystało na ciuch dla prawdziwych mistrzów, softshell Infiniti Red Bull Racing daje Ci pełną swobodę ruchów. Kurtka z oddychającego materiału świetnie odprowadza wilgoć i chroni cię przed deszczem. A ty możesz skupić się na tym, co lubisz najbardziej. Bez względu na to, jak ekstremalne masz pomysły. W każdą pogodę.

Nasza kurtka udowadnia, że połączenie dobrej stylówki i ekstremalnego komfortu wcale nie jest niemożliwe. Jest idealna nie tylko dla maniaków sportu i outdooru, ale też wszystkich, którzy chcą dobrze wyglądać na mieście. Tak, jak ekipa Infiniti Red Bull Racing.

Wejdź na poziom PRO i wymień energię na softshell naszego wyścigowego teamu. Na kurtkę dla najbardziej wymagających. Dla Ciebie.

Być w świecie Red Bulla i mieć z tego dodatkowe profity? Z nami wszystko jest możliwe!

Z programu Red Bull MOBILE Collect może skorzystać każdy miłośnik sportów motorowych i nie tylko. Wszystko, co musisz zrobić, aby zacząć zdobywać fantastyczne nagrody, to pobrać darmową apkę (z App Store lub ze sklepu Google Play) na swojego smartfona. Jeśli wolisz korzystać z przeglądarki na komputerze, zarejestruj się na www.redbullmobilecollect.pl

Program polega na zbieraniu energii - za samo zarejestrowanie się na Twoje konto spłynie jej spora dawka. Na kolejne poziomy możesz awansować dzięki takim Źródłom Energii jak doładowania i korzystanie z telefonu w sieci Red Bull MOBILE, udział w imprezach Red Bulla, aktywność na portalach społecznościowych i nie tylko. Zarejestruj się w Red Bull MOBILE Collect czym prędzej – czekają m.in. akcesoria sportowe, aplikacje i trofea oraz cała masa energetycznych wyzwań! Program umożliwia zdobycie takich nagród jak dzwonki polskich producentów i wykonawców, gadżety, spotkania z artystami i sportowcami ze świata Red Bulla. Dowiedz się więcej na www.redbullmobilecollect.pl

Niech energia będzie z Tobą!

Dołącz do nas