expand

WYŻSZA SZKOŁA LATANIA DLA CIEBIE – PRZELOT SAMOLOTEM RED BULL AIR RACE

Marzy Ci się powietrzna podróż u boku asa przestworzy? Wyższa Szkoła Latania, samolot Red Bull Air Race, a w nim Łukasz Czepiela już czekają! Zarejestruj się w najbardziej energetycznym programie świata – Red Bull MOBILE Collect i leć ku słońcu! Przemierz niebo w zawrotnym tempie i spójrz na ziemię z lotu ptaka – lotu nadzwyczajnego, który nie każdemu się przytrafia… A za sterami – sam mistrz – jeden z najlepszych pilotów cywilnych i akrobatycznych na całym globie! Szybuj bezpiecznie z Łukaszem Czepielą wśród chmur, poczuj dreszcz emocji i adrenalinę zarezerwowane dotąd tylko dla najwytrawniejszych lotników. Kto wie? Może rozsmakujesz się w podniebnych wyprawach i zapragniesz kiedyś zasiąść za sterami jednego z żelaznych ptaków? Gdy raz połkniesz „lotniczego bakcyla”, nie będziesz mógł żyć bez adrenaliny, która towarzyszy wyścigom i akrobacjom w przestworzach. Jeśli byłeś na Mistrzostwach Świata Red Bull Air Race, wiesz, jak fenomenalne atrakcje im towarzyszą. Zawody, pokazy lotnicze, koncerty i… Clou programu: współzawodnictwo najszybszych pilotów na świecie.

Pozwól Łukaszowi Czepieli porwać się na przygodę życia. Usiądź z nim w lekkim i zwinnym samolocie wyścigowym, poczuj przeciążenie rzędu kilku G i wsłuchaj się z rozkoszą w pomruk niezawodnej maszyny. A potem – przyjrzyj się walce pilotów, ich zmaganiu z czasem, gdy pędzą przez podniebny tor, wytyczony przez bramki powietrzne. Oddaj się w pełni nowym, niezwykłym doznaniom i doświadcz niezwykłej podróży przez nieboskłon. Sprawdź, czy drzemie w Tobie amator błękitu i chmur, które są tuż – na wyciągnięcie ręki.

Kusi Cię podniebna, niewysłowiona wolność, której zaznać można jedynie tam – w górze? Z programem Red Bull MOBILE Collect masz szansę spełnić najskrytsze pragnienia i zdobywać nagrody, o jakich nawet nie śniłeś. Z Red Bull oderwiesz się od ziemi – oderwiesz naprawdę, nie tylko w marzeniach.

Być w świecie Red Bulla i mieć z tego dodatkowe profity? Z nami wszystko jest możliwe!

Z programu Red Bull MOBILE Collect może skorzystać każdy miłośnik ekstremalnych przeżyć i nie tylko. Wszystko, co musisz zrobić, aby zacząć zdobywać fantastyczne nagrody, to pobrać darmową apkę (z App Store lub ze sklepu Google Play) na swojego smartfona. Jeśli wolisz korzystać z przeglądarki na komputerze, zarejestruj się na www.redbullmobilecollect.pl

Program polega na zbieraniu energii - za samo zarejestrowanie się na Twoje konto spłynie jej spora dawka. Na kolejne poziomy możesz awansować dzięki takim Źródłom Energii jak doładowania i korzystanie z telefonu w sieci Red Bull MOBILE, udział w imprezach Red Bulla, aktywność na portalach społecznościowych i nie tylko. Zarejestruj się w Red Bull MOBILE Collect czym prędzej – czekają m.in. akcesoria sportowe, aplikacje i trofea oraz cała masa energetycznych wyzwań! Program umożliwia zdobycie takich nagród jak dzwonki polskich producentów i wykonawców, gadżety, spotkania z artystami i sportowcami ze świata Red Bulla. Dowiedz się więcej na www.redbullmobilecollect.pl

Niech energia będzie z Tobą!

Dołącz do nas