expand

Lulu Club

Lulu Club, to mieszczący się w zabytkowej kamienicy centrum Szczecina lokal, będący następstwem po przedwojennym ośrodku rozrywki. Wystrój utrzymany został na wzór francuskiego art de, idealnie nawiązując do historii miejsca, gdzie dopełnieniem całości są motywy z obrazów 19-wiecznych francuskich malarzy, nawiązujących do stylu kabaretu.

Wyjątkowy charakter klubu podkreśla scena teatralna, wykorzystywana w trakcie imprez do wszelkiego rodzaju występów i koncertów. Elegancji i oryginalności nadaje kubatura głównej sali wraz niesamowitym żyrandolem. Bogaty asortyment klubu podkreśla nietypowy kształt Baru, a wraz z nim Loża znajdująca się na balkonie, stanowiąca wyjątkowe miejsce dla najbardziej wymagających gości oczekujących komfortu i większej prywatności. Dodatkowych wrażeń dostarczają zawieszone huśtawki, wykorzystywane podczas imprez do specjalnych „podniebnych” ewolucji.

Lulu Club jest idealnym miejscem rozrywki dla osób lubiących wystawne, oraz niepowtarzalne imprezy w gronie wyjątkowych osób. W miejscu tym nieodłącznym elementem każdego spotkania jest towarzyszące show, wyzwalające z codziennego rytmu.

Charakterystycznym elementem klubu jest organizacja imprez tematycznych z motywem przewodnim, jak na przykład twórczość znanych artystów (Bon Jovi, Christina Aguilera, YMCA,), czy też interesujący film.

Godnym polecenia jest również czwartkowy „Student Delight”, będący idealnym pomysłem na dobrą zabawę w gronie studenckim. Z myślą o tych osobach, Lulu Club przygotowało różne atrakcje, oraz promocje na alkohole.

Piątki natomiast odbywają się pod hasłem „Lulu Live Act”. Można pobawić się przy muzyce house, rnb, soul, funk-pop, disco, czy mush-up. Głównymi atrakcjami tego dnia jest muzyka na żywo, wokaliści, dodające energii instrumenty perkusyjne, czy saxofon.

Esencją klubowego stylu życia jest odbywająca się w sobotnie wieczory Burlesque Night, gwarantująca ekscytujące wrażenia i dobrą zabawę.

Lulu Club na większość imprez przygotowuje dodatkowe atrakcje w postaci podniebnych ewolucji na huśtawkach, występów, czy przebranych animatorów, zabawiających gości w perfekcyjny sposób. Niepowtarzalna muzyka zmienia się co wieczór i idealnie dopasowując się do imprezy gwarantuje, że każda z nich będzie jedynym w swoim rodzaju.

Już 4 października w Lulu Club gościem specjalnym będzie DJ TWISTER, którego rytm muzyki porwie z pewnością każdego uczestnika imprezy.

Rezydentem czwartkowych imprez będzie natomiast znany i uwielbiany na terenie całego kraju DJ SNOOPY, a w związku, iż Lulu Club nie preferuje monotonii, wśród gości specjalnych pojawiać będą się regularnie nowe osobowości z Polski i nie tylko.

BAW SIĘ Z RED BULLEM!
Wystarczy dołączyć do programu Red Bulla, by po okazaniu Trofeum Nagrody Gwarantowanej Red Bull MOBILE Collect, wejść na wskazaną imprezę za darmo!
Takiej okazji nie można przegapić!

Lulu Club
Ul. Partyzantów 2, Szczecin
Czynne: czwartek-sobota w godz. 19.00 do 5.00
Więcej o klubie na: www.luluclub.pl

Dołącz do nas