expand

Klub XOXO

XOXO to prestiżowy klub znajdujący się w centrum Warszawy, stanowiący ciekawą propozycję dla organizatorów wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Wyjątkowy charakter podkreśla ekskluzywnie wykonane wnętrze oraz bogatą różnorodność organizowanych imprez. XOXO jest idealnym miejscem do organizacji konferencji prasowych, spotkań biznesowych, imprez integracyjnych, gal czy after party towarzyszących interesującym wydarzeniom. Klub bardzo często zostaje udostępniany także na potrzeby sesji zdjęciowych, wywiadów czy nagrań, a dzięki własnej scenie oraz profesjonalnemu nagłośnieniu, lokal perfekcyjnie sprawdza się także podczas koncertów.

Rangę miejsca podwyższa sąsiedztwo popularnych teatrów, restauracji, hoteli, sklepów światowej sławy marek odzieżowych oraz wielu innych miejsc preferowanych do spotkań przez ludzi mediów, biznesu oraz kultury. Wśród nich wymienić można przede wszystkim Teatr IMKA, Centralny Basen Artystyczny, Teatr Buffo a także Hotel Sheraton w którym zatrzymują się najsławniejsze osoby świata biznesu. Wokół budynku znajduje się kilkadziesiąt miejsc parkingowych, umożliwiających swobodne zaparkowanie blisko wejścia.

Bogaty asortyment klubu podkreślają innowacyjne elementy wystroju wraz z elektroniką wśród której zobaczyć można m.in. sterowane indywidualnie oświetlenie, telewizory LED, ekrany wielkoformatowe, profesjonalną konsolę DJ’ską, podświetlane bary oraz eleganckie kanapy i stoliki, stanowiące tylko część niektórych elementów opisujących wyjątkowość ‘XOXO’.

Nieodłącznym elementem szalonych, wystawnych a zarazem bardzo niepowtarzalnych imprez jest przede wszystkim towarzyszące każdemu spotkaniu artystyczne show, wyzwalające z codziennego rytmu.

"Serce klubu" stanowi DANCEFLOOR będący idealnym miejscem do tańczenia, antresola łącząca Salę Barową z VIP roomem, bar, oraz DJka uważana przez wielu artystów za najlepszą w Polsce. Dopełnieniem całości są liczne multimedia, ekrany LED oraz 2 ekrany wielkoformatowe wraz z projektorami.

Każda część klubu została wykonana pod kątem elastyczności, pozwalając na wykorzystanie pomieszczeń zarówno w sposób otwarty, jak i umożliwiając swobodne ich zamknięcie na specjalne życzenie. Znajdująca się w Lounge Roomie specjalnie wydzielona strefa, posiada wygodne sofy, pufy oraz stoliki umożliwiające gościom zrelaksować się, swobodnie porozmawiać czy napić się wyśmienitych drinków serwowanych przez doświadczonych barmanów. Umieszczone za przeszkloną ścianą podświetlone pozostałości po starej hydroforni z lat 80-tych nadają spotkaniom dodatkowego uroku.

SALA BAR dedykowana osobom bawiącym się na parkiecie, została w pełni wyposażona w nowoczesne ekrany oraz oświetlenie LED, eleganckie stoliki i wygodne skórzane kanapy stanowiące idealne miejsce do rozmów przy drinku. W jej okolicy znajdują się dwie toalety oraz szatnia. Działa nie tylko na zmysł smaku, ale i poprzez perfekcyjnie wykończone najmniejsze detale i wspaniałe nagłośnienie pobudza zarówno zmysły wzroku i słuchu.

Idealnym rozwiązaniem jest PATIO, stanowiące specjalnie wydzieloną, dostrzegalną od wewnątrz przez oszklone ściany, zadaszoną powierzchnię, przeznaczoną dla osób palących.

Osoby posiadające karty klubowe VIP, oraz goście wyróżnieni podczas imprez przez management "XOXO" korzystać mogą z VIP ROOMU, oddzielonego od parkietu podświetloną elipsą. Odsłonięta elipsa daje możliwość bezpośredniego kontaktu z DJ’em oraz osobami bawiącymi się na dancefloorze, a na specjalne życzenie klienta może ona zostać zasłonięta opuszczanym ekranem, pozwalając delektować się pełną prywatnością.

Elegancję, oraz komfort klubu podkreśla oddzielne wejście VIP wraz z dedykowanym barem oraz obsługą. Pełne zaplecze eventowe, oraz klimatyzacja sprawią, że każdy poczuje się w nim wspaniale. Pomieszczenie to, idealnie nadaje się do biznesowych spotkań w tygodniu, organizacji wieczorów panieńskich i kawalerskich, wyjścia do klubu z klientem w weekend. Jest to jak najbardziej odpowiednie miejsce do celebrowania różnych sukcesów zawodowych i prywatnych.

BAW SIĘ Z RED BULLEM!
Po okazaniu Trofeum Nagrody Gwarantowanej RBM Collect wchodzisz na wskazaną imprezę za darmo!

KLUB XOXO
00-491 Warszawa, ul. M. Konopnickiej 6
tel.: 48 665 225 226

Dołącz do nas