expand

Klub Bątą

Klub Bątą to wyjątkowe miejsce o wyjątkowym charakterze, znajdujące się w samym centrum Warszawy. W dzień zjesz tam ze smakiem przyrządzony lunch, a wieczorem poimprezujesz przy muzyce serwowanej przez świetnych DJ’ów. Niepowtarzalną atmosferę tworzy wnętrze łączące nowoczesny styl i funkcjonalność z tradycyjnym materiałem w postaci drewna, ciepłe oświetlenie, oraz wyjątkowa obsługa gości. Nocą klub staje się idealnym miejscem do dobrej zabawy i nawiązania nowych znajomości.

Przez żołądek do dobrej zabawy…
W karcie Bątą znajdziecie bogatą listę dań idealnych na obiad, kolację lub przekąskę, a także potraw skomponowanych w nietuzinkowy sposób. Zarówno miłośnicy mięs, jak i wegetarianie znajdą dla siebie coś wyjątkowego w rozsądnej cenie. Pijąc aperitif i zajadając się pysznymi przystawkami, można zastanowić się, którą z doskonałych zup wybrać na dobry początek. W zależności od apetytu, resztę posiłku może stanowić jedna z wyszukanych sałat lub coś bardziej konkretnego. Zasadniczym posiłkiem może być pizza, pasta, oryginalnie podany burger lub jedno z mięsnych albo rybnych dań głównych. Do jedzenia można zamówić dostępne w szerokim wyborze napoje bezalkoholowe, piwo lane lub wino, a podanej na koniec kawie towarzyszyć może jeden z pysznych deserów. Klub Bątą jest zarówno idealnym miejscem na lunch w grupie znajomych przy dużym stole, jak i romantyczną kolację w cztery oczy przy jednym z mniejszych stolików.

Po jedzeniu, pora na zabawę!
W nocy Bątą staje się idealnym miejscem na imprezę. Muzyka wciąga w wir zabawy w wystrzałowym towarzystwie, a wybór drinków przyprawia o zawrót głowy. Można wybrać jednoskładnikowy napój wyskokowy, albo cieszyć się serwowanymi przez barmanów, fantazyjnie skomponowanymi koktajlami. Klub ma wyjątkowy klimat. Nie tylko lokalizacja, wnętrze, muzyka i karta alkoholi czynią z Bątą genialne miejsce na nocne szaleństwa. Obsługa klubu nie tylko bardzo dobrze zna się na swojej pracy, ale także cieszy się nią i dbając jednocześnie o komfort i samopoczucie gości. Wiadomo, że nie ma dobrej imprezy bez fajnego towarzystwa. W Bątą bawią się osoby, które lubią innych ludzi i wiedzą jak spędzać wolny czas. Noc w klubie mija w genialnej atmosferze, a rozmowom i tańcom nie ma końca. Dzięki świetnemu położeniu w centrum miasta, Klub Bątą odwiedzają zarówno warszawiacy, jak i przybysze z całego świata chcący poczuć nocny puls Warszawy. Wszyscy razem bawią się świetnie.

Klub Bątą na Żurawiej jest miejscem, z którego można nie wychodzić od południa aż do rana. Jedzenie jest pyszne, wybór rozmaitych napojów szeroki, a nocne imprezy magiczne. Otwarty, wielkomiejski charakter i wystrój Bątą, zachęcają do zjedzenia lunchu zarówno turystów w krótkich spodenkach, jak i pracowników okolicznych firm. Wieczorem wszyscy oni, mogą w tym samym miejscu oddawać się tanecznym szaleństwom.

BAW SIĘ Z RED BULLEM!
Po okazaniu Trofeum Nagrody Gwarantowanej Red Bull MOBILE Collect, wchodzisz na wskazaną imprezę za darmo!

REZERWACJA RED BULL ROOM
Imprezowicze lubiący prywatność i komfort, bezpłatnie mogą zarezerwować Red Bull Room i cieszyć się jeszcze lepszą zabawą.

Klub Bątą
Żurawia 32/34, 00-515 Warszawa
Więcej informacji o klubie na: facebook.com/jedzenieipiciezurawia

Dołącz do nas