expand

Frantic Club

Klub FRANTIC to jeden z najsłynniejszych klubów muzycznych, zlokalizowany w zabytkowej kamienicy Krakowa, oferujący aż 350 miejsc dla osób lubiących spędzać czas w wyjątkowym miejscu.

W piwnicznych, przestronnych pomieszczeniach znajdują się wygodne loże, miękkie sofy i fotele, a liczne kolorowe grafiki tworzą niepowtarzalną atmosferę.

Znajdujący się na parterze chillout room, to idealne miejsce do odpoczynku przy muzyce, oraz skosztowania wszelkiego rodzaju drinków serwowanych przez najlepszych barmanów.

Osoby ceniące dobrą zabawę, mają możliwość skorzystania w Klubie z 4 barów, 2 dancefloorów, oraz sali VIP, dzięki której wybrani mają możliwość poczuć się swobodniej w towarzystwie najbliższych osób.

Dolną część klubu zajmują 2 dance floor’y na których całe towarzystwo równocześnie zabawiane jest przez najlepszych DJ’ów. Z dużej sali wydobywają się rozmaite odmiany muzyki house, serwowane przez czterech rezydentów, zaś w mniejszej dominuje przede wszystkim r'n'b, soul, rap, oraz funky.

Ponadto w weekendy klub oferuje liczne imprezy w towarzystwie DJ’ów zapraszanych z rozmaitych części Polski oraz świata, co stanowi dodatkową atrakcję dla osób lubiących bawić się w najlepsze.

Wśród najważniejszych gości wyróżnić można przede wszystkim: STEVE ANGELLO, JAMIE LEWIS, MARTIJN TEN VELDEN, COPYRIGHT, SERGIO FLORES, JAY SEBAG, YASS, DAVID PENN, RAE, CHOCOLATE PUMA, SOUL AVENGERZ, LISA MILLET, MYNC PROJECT, ATFC, GRANT NELSON, PATRIC LA FUNK, JOEY MUSAPHIA, CHRISTIAN HORNBOSTEL, DJ OUTCAST EXCEL.

Oprócz wysokiego poziomu muzycznego wśród najmocniejszych atutów klubu Frantica jest również nie tylko starannie wyselekcjonowana klientela, ale i doskonała obsługa oraz klimatyzowane wnętrze o efektownym, acz minimalistycznym wystroju.

BAW SIĘ Z RED BULLEM!
Po okazaniu Trofeum Nagrody Gwarantowanej RBM Collect wchodzisz na wskazaną imprezę za darmo.

Frantic Club
Poniedziałek-Niedziela w godzinach 20.00-04.00
web: www.frantic.pl
facebook: facebook.com/FranticClub

Dołącz do nas