expand

Czapka Starter - model Bendor "RB"

Nic nam do tego, jakie pomysły przychodzą ci do głowy, ale na głowie warto mieć stylowy dodatek. Na przykład czapkę Starter, którą przygotowaliśmy dla masterów naszego programu.

Starter od ponad czterdziestu lat kreuje streetware'owe trendy. Ubiera najlepszych baseballistów, koszykarzy, futbolistów i hokeistów. Olimpijczyków i sportowców z ulicy. Hiphopowców i streetartowców. Gwiazdy telewizji. I wszystkich, którzy docenią jej ponadczasowe projekty.

Czapka Starter to esencja uniwersalności. To ciuch dla każdego, a jej krój nigdy się nie starzeje. Dopasujesz ją do każdej stylówki. Możesz połączyć ją z dżinsami albo dresami. Z kąpielówkami. I z czymkolwiek zechcesz. Dopasujesz ją do każdej głowy, bo praktyczny snap fit pozwala szybko i wygodnie zmienić rozmiar. Z nią każdy może wyglądać stylowo.

Czapka Starter to wygoda, którą doceniły już tysiące sportowców i miliony zwykłych ludzi na całym świecie. Ochroni twoją głowę przed słońcem, a duży daszek nie pozwoli promieniom zabrać ci najlepszych letnich widoków. Miękki materiał sprawia, że po prostu chce się ją nosić. Na mieście. Na imprezie. Na plaży.

Nie trać energii na rzeczy od czapy. Lepiej wymień ją na czapkę Starter i zadaj szyku z kultowym ciuchem.

Być w świecie Red Bulla i mieć z tego dodatkowe profity? Z nami wszystko jest możliwe!

Z programu Red Bull MOBILE Collect może skorzystać każdy miłośnik użytecznych gadżetów i nie tylko. Wszystko, co musisz zrobić, aby zacząć zdobywać fantastyczne nagrody, to pobrać darmową apkę (z App Store lub ze sklepu Google Play) na swojego smartfona. Jeśli wolisz korzystać z przeglądarki na komputerze, zarejestruj się na www.redbullmobilecollect.pl

Program polega na zbieraniu energii - za samo zarejestrowanie się na Twoje konto spłynie jej spora dawka. Na kolejne poziomy możesz awansować dzięki takim Źródłom Energii jak doładowania i korzystanie z telefonu w sieci Red Bull MOBILE, udział w imprezach Red Bulla, aktywność na portalach społecznościowych i nie tylko. Zarejestruj się w Red Bull MOBILE Collect czym prędzej – czekają m.in. akcesoria sportowe, aplikacje i trofea oraz cała masa energetycznych wyzwań! Program umożliwia zdobycie takich nagród jak dzwonki polskich producentów i wykonawców, gadżety, spotkania z artystami i sportowcami ze świata Red Bulla. Dowiedz się więcej na www.redbullmobilecollect.pl

Niech energia będzie z Tobą!

Dołącz do nas