expand

Coco Music Club

Coco Music Club, to idealne miejsce na wieczorną rozrywkę, znajdujące się w centrum starego Krakowa. Kryjąca się w zabytkowej kamienicy lokalizacja, łączy się w idealny sposób z nowoczesnym klimatem, dając tym samym efekt ekskluzywnego, a zarazem przytulnego wnętrza.

Osoby ceniące dobrą zabawę, do dyspozycji mają 3 bary, 2 dancefloory, 4 sale z lożami oraz salę VIP. Niesłabnącą popularnością cieszy się ekskluzywna loża z widokiem na dancefloor, będąca idealnym miejscem dla osób lubiących przebywać w centrum uwagi.

Wszystko oczywiście w klimacie najlepszych hitów. Atmosferę klubu tworzy różnorodność muzyki, dzięki czemu każdy odnajdzie tam z pewnością swój klimat. Niepowtarzalne nuty serwują: DJ TKACZU oraz DJ PISTOLET. Każda impreza z ich udziałem będzie z pewnością udana.

W każdą środę w Coco Music Club organizowane są najlepsze imprezy CHOCOLATE BRILLIANT w rytmach Hip-Hop/R'n'B.

Czwartek i piątek to idealny czas na zabawę dla amatorów oldschoolowych hitów jak i rytmów R'n'B, natomiast w soboty najlepiej bawić będą się miłośnicy szeroko pojętej muzyki house.

Ogromną atrakcję klubu stanowią także promocje wieczoru oraz konkursy.

Niewątpliwą zaletą klubu jest kulturalna selekcja oraz dyskretna i profesjonalna ochrona, dzięki czemu wszystko odbywa się na najwyższym poziomie.

BAW SIĘ Z RED BULLEM!
Po okazaniu Trofeum Nagrody Gwarantowanej Red Bull MOBILE Collect, wchodzisz na wskazaną imprezę za darmo!

REZERWACJA RED BULL ROOM
Imprezowicze lubiący prywatność i komfort, bezpłatnie mogą zarezerwować Red Bull Room i cieszyć się jeszcze lepszą zabawą.

Klub otwarty jest od środy do soboty, od 22. do bladego świtu.
Więcej Info o klubie na: clubcoco.pl
Coco Music Club
ul. Szpitalna 38 w Krakowie

Dołącz do nas